טראוויס

אזרחות: ישראל/ארה”ב/גרמניה

גיל: 27

גובה: 1.93

עמדה: קלעי

קריירה:

אחרי ארבע עונות בשתי הליגות הראשונות בגרמניה, ועונת בכורה מוצלחת בארץ במדי מכבי אשדוד, הצטרף בקיץ האחרון טראוויס ווריק למועדון.

כבר בגיל 18 ערך טראוויס את הביקור הראשון שלו בארץ, כשהוביל את נבחרת הנוער של ארה”ב למכביה למדליית הכסף. הוא שיחק 3 שנים ביינט מייקלס קולג’, שם פתח בחמישייה והעמיד ממוצע דו-ספרתי של נקודות למשחק. בעונת 2012/13 סיים את לימודיו באוניברסיטת איתקה, במדיה רשם 16.1 נקודות ו- 8 ריבאונדים למשחק.

נוכח שורשיו היהודיים שמקורם בגרמניה, הוא זכה לאזרחות מקומית והחל את דרכו בכדורסל המקצועני. בעונתו הראשונה במדי ג’וטה מליגת המשנה העמיד ממוצעים של 10.4 נקודות ו- 5.6 ריבאונדים למשחק. הוא עבר ללודביגסבורג מהליגה הראשונה, שם מיעט לקבל דקות, ובעונת 2015/16 שוב חזר לליגת המשנה.

בחצי העונה הראשונה שיחק במדי המבורג, ולאחר מכן עבר לשחק בשורות בראסטה וכטה במדיה קלע 7.8 נקודות ולקח 4.1 ריבאונדים, והעפיל עימה לליגה הראשונה. טראוויס המשיך בבראסטה וכטה עונה נוספת, בליגה הראשונה, אולם בסיום העונה ירדה הקבוצה חזרה לליגת המשנה.

בקיץ 2017 חזר טראוויס לביקור נוסף בישראל במסגרת משחקי המכביה. הוא הוביל את נבחרת ארה”ב למדליית הזהב עם ממוצע של 21 נקודות למשחק בדרך לתחנה חדשה: מכבי אשדוד מליגת העל. במדי ה”דולפינים” קלע טראוויס 5.4 נקודות והוסיף 3.2 ריבאונדים למשחק והגיע עם הקבוצה למקום הרביעי ולרבע גמר הפלייאוף.

.