טיילור

אזרחות: ארה”ב

גיל: 27

גובה: 2.01

עמדה: פורוורד

קריירה:

טיילור, שחקן נבחרת ארה”ב למוקדמות אליפות העולם, הצטרף בקיץ למועדון כשרזומה מרשים מאחוריו.

הוא בוגר אוניברסיטת צפון דקוטה סטייט, במדיה שיחק במשך ארבע עונות וסיים שלוש מהן כקלעי המוביל של קבוצתו. בעונתו האחרונה במכללה נבחר לשחקן העונה בליגת הסאמיט, כשהוא מעמיד ממוצעים מרשימים של 17.6 נקודות, 5.5 ריבאונדים ו- 3.8 אסיסטים למשחק.

אחרי שניסה את מזלו בליגת הקיץ של ה- NBA במדי הפיניקס סאנס ולא זכה לחוזה, יצא טיילור לאירופה, ובקיץ 2014 חתם במדי אלאסטר מהליגה הראשונה בבלגיה, שנטלה חלק גם במסגרת היורו-צ’אלנג’ האירופאית. עם אלאסטר הגיע לחצי גמר הפלייאוף ולחצי גמר הגביע, כשהוא תורם 15.2 נקודות ומוסיף 4.7 ריבאונדים בממוצע למשחק. בתום השנה נבחר בראון לחמישיית העונה.

תחנתו השנייה של טיילור באירופה הייתה אולם הגרמנית, במדיה שיחק במשך שנתיים בליגה המקומית ובמסגרת מפעל היורו-קאפ האירופאי. בעונתו הראשונה באולם הוביל טיילור את קבוצתו לגמר הפלייאוף המקומי. בעונתו השנייה סיימה הקבוצה במקום הראשון בטבלה אך הודחה בשלב חצי גמר הפלייאוף. בליגה העמיד בראון ממוצעים של 7.5 נקודות ו- 4.4 ריבאונדים למשחק. באירופה השתדרג ל- 10 נקודות והוסיף 3.5 ריבאונדים.

בקיץ שעבר שוב ניסה בראון את מזלו בליגת הקיץ של ה- NBA במדי היוטה ג’אז אך לא זכה לחוזה, ועבר לשחק במדי קבוצת הבת של המועדון, סלוט לייק סיטי סטארס מליגת הפיתוח. באמצע עונת 2017/18 עבר לשחק בשורות פזארו האיטלקית, במדיה רשם 12.5 נקודות והוסיף 6 ריבאונדים בממוצע למשחק.

בין לבין, כאמור, ייצג בראון את נבחרת ארה”ב במוקדמות גביע העולם 2019, כשבארבעה משחקים קלע 2 נקודות והוסיף 1.5 ריבאונדים בממוצע לערב.