קולמן

אזרחות: ישראל / ארה”ב / דנמרק

גיל: 34

גובה: 1.88

עמדה: רכז / קלעי

קריירה:

עם ניסיון עשיר של 12 שנים בליגת העל בישראל ובליגות הראשונות בפינלנד ובדנמרק, הצטרף חנן קולמן בקיץ 2018 למועדון.

חנן, יליד דנמרק, בן לאם ישראלית אשר מחזיק בנוסף גם באזרחות אמריקאית, שיחק שנתיים בצ’יפולה ג’וניור קולג’, פלורידה, לפני שהחל את הקריירה המקצוענית שלו בליגה הפינית. בגיל 22 היה שותף חנן לדאבל של קבוצתו לאפינראנטה הפינית ואחרי שנתיים בסקנדינביה עלה לארץ. הוא החל את הקריירה שלו באליצור אשקלון, המשיך משם להפועל עפולה / גלבוע ובשתי העונות הללו העמיד ממוצעים של קרוב ל- 10 נקודות בערב.

בקיץ 2018 חזר חנן לסיבוב נוסף בסקנדינביה, שם זכה בגביע הפיני במדי לאפנראנטה ובגביע הדני במדי סבנדבורג ראביטס, במדיה גם נבחר לשחקן העונה בליגה הדנית. בקיץ 2012 חזר חנן לארץ והצטרף למכבי חיפה, שם שיתף פעולה עם בראד גרינברג ורמי הדר וזכה עם הקבוצה באליפות המדינה ההיסטורית של הירוקים. חנן המשיך עם גרינברג להפועל ירושלים, אך לאחר חצי עונה באדום עבר למכבי ראשון לציון, כשבסיום אותה העונה חזר למכבי חיפה של רמי הדר.

הקדנציה השנייה של חנן בחיפה הייתה הטובה שלו בארץ. בעונתו השנייה במועדון העמיד ממוצעים נאים של 10.1 נקודות ו- 2.5 אסיסטים למשחק והוביל את הקבוצה לרבע גמר הפלייאוף. עונה לאחר מכן הצטרף חנן להפועל אילת והגיע עימה למקום השני בליגה כשהוא משמש חבר קבוע בחמישייה של עודד קטש.

בעונה האחרונה עבר חנן להפועל חולון והיה שותף לאחת העונות ההיסטוריות של המועדון, כשהגיע עם הקבוצה לגמר הפלייאוף ואף זכה עימה בגביע המדינה. חנן, שעלה מהספסל, סיפק ממוצעים של 3.4 נקודות, 1.5 ריבאונדים ו- 0.7 אסיסטים ב- 15 דקות בממוצע למשחק.