אלטשולר שחם

רכש ראשון: דרק פארדון חתם

04/07/2021  | חדשות

הסנטר יגיע לנגב אחרי עונה יפה בגרמניה. המאמן רמי הדר: "פוטנציאל ענק". המנהל הספורטיבי דניאל רביץ: "מתאים בדיוק לדנ"א שלנו"

דרק פארדון (24, 2.03) ששיחק אשתקד בליגה הראשונה בגרמניה מצטרף לקבוצה וילבש אדום בעונת המשחקים הקרובה. פארדון הוא הזר השני שלנו לעונת המשחקים הקרובה, אחרי שאמיר בל חתם על חוזה לשנתיים נוספות בסוף השבוע שעבר.

"אנחנו מאמינים שדרק מתאים בדיוק לדנ"א של הקבוצה מכל הבחינות, גם בפן האנושי וגם בצד המקצועי", אמר המנהל הספורטיבי דניאל רביץ, "המועדון מחפש תמיד שחקנים אינטנסיביים שבאים לעבוד קשה כל יום ולדעתנו דרק הוא בדיוק אחד כזה”. מאמן הקבוצה רמי הדר: "חיפשנו שחקן שמתאים לנו בסגנון המשחק, אין לי ספק שדרק הוא פוטנציאל ענק להתאים לנו בעיקר באינטנסיביות ובקשיחות".

פארדון הוא בוגר אוניברסיטת נורת'ווסטרן משנת 2019. בעונתו הרביעית והאחרונה הוא רשם ממוצעים של 14.0 נקודות, 7.8 ריבאונדים ו-1.8 אסיסטים ועזב את המכללה עם 60.3% מהשדה בקריירה – הנתון הגבוה בתולדותיה. אחרי מבחנים באורלנדו מג'יק, הוא יצא לאירופה ושיחק לפני שנתיים ברג'ו אמיליה האיטלקית. בעונה החולפת הוא שיחק בבאיירות' הגרמנית, בה העמיד שורה סטטיסטית של 11.2 נקודות, 6.0 ריבאונדים, 1.2 אסיסטים ו-1.2 חסימות, כשהוא מדייק ב-67% מהשדה וב-64% מהקו ב-22 דקות על הפרקט בממוצע.

אור לאומי מצטרף

אור לאומי מצטרף

בן בית: אייזנהארט יפתח עונה שישית באדום

בן בית: אייזנהארט יפתח עונה שישית באדום

עמית זיס נשאר אדום

עמית זיס נשאר אדום