אלטשולר שחם

זמן נשים: שני משחקי בית קריטיים

18/04/2021  | חדשות

עדיין לא הכרתם, אבל הנה הזדמנות מצוינת: קבוצת הנשים של המועדון שנבנתה בקיץ האחרון ומתמודדת על העלייה לליגה הארצית תקיים השבוע שני משחקי בית חשובים. מוזמנים לדחוף ולקחת חלק.

לראשונה בתולדות המועדון, בקיץ האחרון הוקמה קבוצת נשים שהחלה העונה את דרכה בליגה א' ותנסה להתחקות אחר הצלחותיה של קבוצת הגברים ולהעפיל תוך מספר עונות לליגה הבכירה בענף. קבוצת הנשים של המועדון מורכבת מבוגרות מחלקת הנוער ושחקניות נערות א' של המועדון שגדלו והתפתחו בו, זאת - בצוותא עם שחקניות בוגרות מקומיות בעלות ניסיון בליגות השונות של איגוד הכדורסל.

 

קבוצת הבוגרות קיימה עד כה שני משחקים בלבד (בליגה המונה שבע קבוצות), שניהם בחוץ, והשבוע תהיה לכם ההזדמנות הראשונה לפגוש אותה, ולדחוף את השחקניות שלנו לשני נצחונות בית חשובים שיסייעו לה מאוד במאבקי הצמרת במחוז הדרומי של ליגה א'. 

 

מחר (שני, 19/04) בשעה 20:30 תארח הקבוצה את הפועל מטה יהודה באולם בית הספר אמי"ת (מקיף ד' לשעבר), וביום חמישי (22.04, 20:30) תגיע לכאן אס"א הפסגה ירושלים, שעדיין לא נוצחה העונה.

 

שחקנית הקבוצה, אתי מיימון, התארחה לאחרונה ב"רדיו דרום" ואתם מוזמנים להאזין לה ולשמוע קצת יותר על ההכנות והתכניות לעונה.

 

את הקבוצה מאמן עמית רשף, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער, כשאוריאל אלפסי, המאמן בין השאר את קבוצת הנערות במחלקת הנוער, משמש כעוזרו. מנהל הקבוצה הוא דוד בן דוד.

כדי לעקוב קצת יותר מקרוב אחרי הקבוצה, אתם מוזמנים להכנס לעמוד הקבוצה באתר איגוד הכדורסל או פשוט לעשות את הדבר הכי חכם שאתם יכולים, ולעקוב אחריה בפייסבוק.

אז הצעד הראשון מתחיל מחר באולם בית הספר אמי"ת, ואתם לגמרי מוזמנים (בכפוף להצגת דרכון ירוק).

 

אפריל במחלקת הנוער: מגבירים קצב

אפריל במחלקת הנוער: מגבירים קצב

הפסד לנס ציונה בקרב על המקום השביעי

הפסד לנס ציונה בקרב על המקום השביעי

הערב: הקרב על המקום השביעי

הערב: הקרב על המקום השביעי