אלטשולר שחם

נוער: מצטייני חודש דצמבר (א')

05/01/2021  | חדשות

אמנם התחלנו באיחור ולצערנו גם נכנסו לסגר נוסף, אבל ילדי מחלקת הנוער שלנו פתחו את העונה במרץ רב. והם רק מחכים לשוב להתאמן ולשחק. אלה הם מצטייני החטיבה הצעירה של מחלקת הנוער שלנו.

ילדים ב' (טל בקלו)

שלושה נצחונות והפסד לקבוצת הילדים של טל בקלו בפתיחת העונה. עם החזרה מהסגר שקדם לפתיחת העונה הגיעו הילדים נחושים לאימונים והציגו יכולת יוצאת מן הכלל שהתבטאה בשלושה נצחונות רצופים, בהם הילדים עלו לטרוף את הפרקט והפגינו גאוות יחידה. בלט במיוחד הניצחון על דימונה, שנגרר להארכה במהלכה ידעו השחקנים להתעלות בזכות עבודה משותפת ולהשיג את הניצחון. החודש אמנם הסתיים בהפסד חוץ לאילת, אולם גם ממנו הפיקו הילדים את המירב ולמדו כיצד עליהם להתכונן למשחקים שכרוכים בנסיעות ארוכות וקשות. 

מצטייני החודש:

בהתקפה: עידן זייתון - שהתעלה בהארכה נגד דימונה והוסיף סל כמעט מחצי מגרש.

בהגנה: יאיר דרור.

משתפר: אריאל צרגורודב.

דבר המאמן: "השחקנים ראויים לציון על התמדה ועבודה קשה. כל השחקנים הפגינו מחויבות בחודש האחרון, נתנו המון מעצמם והראו רצון ונכונות להשתפר. לאורך החודש עבדנו בעיקר על הכימיה הקבוצתית ועל העקרונות החשובים לנו כקבוצה. לצערי הרב נכנסו לסגר שקצת קטע את העבודה הטובה שעשינו בתקופה האחרונה ואני מקווה שנחזור כמה שיותר מהר כדי להמשיך את העבודה הקשה והקבוצתית שלנו".

 

ילדים ב' נגב (פבלו קנו, גבריאל קרבץ)

שלושה נצחונות ושני הפסדים לקבוצת הילדים של פבלו וגבריאל בחודש דצמבר. הקבוצה ניצחה את אילת, אשכול ומיתר והפסידה לערבה וללהבים. בחודש האחרון שחקני הקבוצה עבדו לא מעט על שיפור יכולת המסירה שלהם, השליטה בגוף והסיומת בליי-אפים.

מצטייני החודש:

בהתקפה: איתי אמויאל, אוהד זוהר, נהוראי בליה.

בהגנה: עומר ברמי, ניב אליאב.

משתפרים: נווה מזור, איתי לוי.

ראויים לציון על עבודה קשה: אדם ויינברד.

דבר המאמן: "בחודש האחרון הקבוצה הציגה שיפור במשחק הקבוצתי שלה , בסיומות מתחת לסל ובריצה מהירה להתקפה. חודש ינואר יתרכז לצערנו בעיקר באימוני זום, בהם המטרה תהיה לשמור על הילדים בעניינים".

 

קט-סל א' (יהב חדד)

קבוצת הקט-סל של המאמן יהב חדד פתחה את העונה עם ניצחון בהר חברון, לצד שני הפסדים במהלך חודש דצמבר. בסגל הקבוצה נמנים השנה מספר שחקנים שהחלו את דרכם בענף ממש בשבועות האחרונים, והתרגשותם במשחקים הראשונים של העונה הייתה גדולה. שחקני הקבוצה לומדים לאט לאט להכיר האחד את השני, ועם החזרה למגרשים בשבועות הקרובים ישובו לשחק גם מספר שחקנים שנעדרו בשבועות האחרונים בשל פציעות שחוו.

מצטייני החודש:

בהתקפה: סתיו סודילובסקי מגלה שיפור אדיר במשחק ההתקפה, ובמשחק האחרון מול גבעות בר התבלט בהתקפה.

בהגנה: אילן מולוצ'ינקוב שומר מצוין באחד על אחד ומפגין אגרסיביות ראויה לשבח.

משתפר: איתי לוי העלה את רמת המשחק שלו מתחילת השנה בפן ההתקפי וההגנתי, מראה תשוקה באימונים ורצון תמידי להשתפר.

ראויים לציון על עבודה קשה: דן ממן, שנה ראשונה בליגה וכבר מיקם את עצמו כשחקן שניתן לסמוך עליו בניהול המשחק ובמשחק ההגנה. בנוסף דן עובד בבית ומגלה שיפור ניכר מאימון לאימון.

דבר המאמן: "הקבוצה עובדת על משחק ההגנה הקבוצתי ועל צורת התקפה מסודרת יותר, אני מקווה שכבר בחודש הקרוב נראה שיפור בתחומים אלו".

 

 

קט-סל א' (משה פנקר)

קבוצת הקט-סל של משה פנקר פתחה את עונת המשחקים עם ניצחון ביתי על אילת, ניצחון ברמת נגב והפסד בהר חברון. עם החזרה מהסגר צפויה הקבוצה לפגוש לשני משחקי דרבי את קבוצות הקטסל של חצרים וגבעות בר. שחקני הקבוצה עבדו קשה לאורך הפגרה שקדמה לפתיחת העונה והציגו התקדמות נאה ביכולותיהם האישיות.

מצטייני החודש:

בהתקפה: שילה פיינגנבוים.

בהגנה: תומר אברהם.

משתפר: לאון גחוב.

דבר המאמן: "הקבוצה עבדה רבות על הקשיחות ההגנתית ואפשר היה לראות זאת היטב במשחקים. הצעד הבא של הקבוצה יהיה בשיפור היכולות האישיות של השחקנים ובשילובם במשחק הקבוצתי".

 

קט-סל בנות (ליבת לסרי)

ניצחון ושני הפסדים לקבוצת הבנות הצעירה שלנו. התרגשות רבה ניכרה בקרב השחקניות במשחק הראשון של העונה באשקלון, ואחרי כמה דקות על הפרקט השחקניות נכנסו לעניינים ונטלו חלק במשחק מותח בו הציגו אנרגיות מדהימות. הקבוצה מונה כרגע 8 שחקניות בלבד, ובשני משחקים הסגל היה קצר עוד יותר, מה שאילץ את רוב השחקניות לשחק 4 שישיות אולם העובדה הזו לא עצרה אותן מלהפגין מלחמה נהדרת.

מצטיינות החודש:

בהתקפה: ניקול סטרסס - רצה בלי הפסקה גם בהגנה וגם בהתקפה, צוללת לכדורים נמוכים ולא מהססת לתת גוף ולספוג מגע.

בהגנה: נטע רונה - מגנה על שחקניות בולטות וחזקות בקבוצה היריבה. מפגינה הרבה סבלנות ועשתה הרבה בלוקים בשלושת המשחקים.

משתפרת: לוטם שיפרין - במשחק האחרון, למרות ההפרש הגבוה, לא ויתרה עד שריקת הסיום ושמרה על אנרגיית משחק גבוההה.

ראויים לציון על עבודה קשה: דנה זוהר - עובדת מאוד ברצינות בכל תרגיל שניתן באימון, מהפשוט ועד המורכב. מפגינה רצון רב ללמוד ולהשתפר על ידי שאילת שאלות ווידוא איתי שאכן היא עושה את התרגילים כמו שצריך.

דבר המאמנת: "הקבוצה עובדת על יצירת סדר במשחק ההתקפה- עליה להתקפה במסלולים וניצול מצבים של 'תן ולך'. אחרי שהטכניקה תוטמע, נצטרך לעבוד על הגברת קצב המשחק- כלומר לשחק יותר מהר ולמנוע שאננות שמובילה לאיבודי כדור".

 

קט-סל ב' (אלמוג רשף)

ניצחון ושני הפסדים לקבוצת הקט-סל של אלמוג בחודש דצמבר. הקבוצה הפסידה בשני המשחקים הראשונים של העונה, אך רגע לפני היציאה לסגר סיימה בצורה חיובית עם ניצחון בבני שמעון שנתן טעם של עוד. השחקנים הצעירים של אלמוג הפגינו לכידות חברתית יוצאת מן הכלל, ואף השיגו את נצחונם נגד בני שמעון בעיקר בזכות משחק לחימה ענק שהתבטא היטב ב- 3 החמישיות האחרונות של המשחק, וקיבל דחיפה מצד הרוח הגבית שהגיעה מהספסל ומהמוכנות והנכונות של כל שחקן ושחקן לעלות על הפרקט ולהילחם בהגנה.

מצטייני החודש:

בהתקפה: נדב ויינברד.

בהגנה: אריאל הללי.

משתפר: איתי עשור.

ראויים לציון על עבודה קשה: רביד ויובל שפירא. וכן יונתן לוי - שהצטרף לקבוצה לאחרונה, נכנס היטב לעניינים, ולקח חלק משמעותי במשחק נגד בני שמעון.

דבר המאמן: "בחודש האחרון הקבוצה עבדה על ריצה במסלולים, תן-ולך, והחלה לתרגל רוטציות התקפיות והגעה מהירה לעמדות. לטעמי הקבוצה עשתה שיפור ענק ומתמשך במשחק ההגנה ובאגרסיביות שלהכקבוצה, אם במשחק הראשון קיבלנו 57 נקודות, במשחק שלאחריו קיבלנו 39 ובמשחק האחרון כבר ירדנו ל- 25. כשנשוב לשחק כדורסל, נמשך לעבוד על משחק ההתקפה הקבוצתי שלנו".

 

קט-סל ב' (משה פנקר)

שחקניו הצעירים של משה פנקר אמנם פתחו את העונה עם שלושה הפסדים, במהלכם ניכרה ההתרגשות ממשחקי הליגה הראשונים שקיימו, והם ראויים להערכה על ההתמודדות הבוגרת שהפגינו ועל הנחישות שהציגו באימונים במטרה להשתפר ולהיות טובים יותר.

מצטייני החודש:

בהתקפה: אסף פלדמן, ירין סאהן.

בהגנה: אוהד ירון.

משתפר: רון פטרסון.

דבר המאמן: "מאוד כיף לאמן את הקבוצה הזו. כל הילדים לומדים באותו בית הספר ובאים עם גאוות יחידה. ילדים מקסימם שנמצאים ממש בתחילת הדרך, ואני בטוח בהצלחתם".

 

קט-סל ב' (דניאל בר-און)

קבוצת הקט-סל של דניאל בר און פתחה את חודש המשחקים הראשון של העונה עם שני הפסדים וניצחון אחד, נגד עומר, שהגיע לאחריהם. השיפור ביכולת ניכר ממשחק למשחק, ובמשחק האחרון הציגו הילדים את היכולת הנהדרת שלהם ונהנו מהמשחק (ומהתוצאה).

מצטייני החודש:

בהתקפה: איתי גרמוי.

בהגנה: עידן זורייב.

משתפר: אורי שיטרית.

ראויים לציון על עבודה קשה: איתי ברבי.

דבר המאמן: "בחודש האחרון עבדנו בעיקר על עבדות צוות, ירידה מהירה להגנה ויציאה מהירה להתקפה. בהמשך ניתן דגש רב יותר על תן-ולך ועל המשחק הקבוצתי בהתקפה".

 

 

נוער: מצטייני חודש דצמבר (ב')

נוער: מצטייני חודש דצמבר (ב')

צפו: נתן ג'ורקוביץ בערב שיא

צפו: נתן ג'ורקוביץ בערב שיא

חוזרים לירוק

חוזרים לירוק