שלושה וקצת

08/11/2019

שלושה רבעים צמודים ויכולת נהדרת של ג’ון פטרוסלי לא הספיקו מול העומק של הפועל חולון שסיימה את הערב כדיה על העליונה: 92:73. ביום שלישי: יוצאים להיכל “מנורה מבטחים”.

במשך שלושה רבעים התחושה הייתה שהמשחק בהישג יד. חולון, שאמנם הופיעה להתמודדות בסגל חסר, נהנתה מיכולת טובה של שחקניה הזרים ובעיקר מהעובדה שהספסל שלה – למרות הפציעות, היה עמוק יותר מזה שלנו. עדי כהן סבן שנפצע במשחק נגד ירושלים לא נטל חלק בהתמודדות, ובהיעדרו הצטמצמה הערב הרוטציה של רמי הדר לשישה שחקנים מובילים בלבד.

רבע ראשון נהדר של ג’ון פטרוסלי שדייק היטב מחוץ לקשת וסייע בניהול המשחק הסתיים בשוויון 21. חולון נהנתה מיתרון בצבע במהלך הרבע השני ועם שליטה בכדורים החוזרים עלתה לפלוס 7, אבל עד המחצית הצליחו האדומים לקזז ל- 40:35 בלבד. ספנסר וייס פתח בסערה את המחצית השניה עם שתי שלשות רצפות אבל הסתבך מוקדם בעבירות, והמקומיים ניצלו זאת כדי לטפס ליתרון ולסיים את הרבע השלישי בדו-ספרתי: 67:53. פתיחה טובה של הרבע האחרון הורידה את ההפרש לחד-ספרתי, אבל בדקות האחרונות העומק דיבר, וחולון עם 2 שלשות רצופות שוב פתחה פע רדו ספרתי ולא שמטה אותו עד לסיום. 92:73 למקומיים.

קולעי הנקודות: טי.ג’יי וויליאמס 21 (7 אס’), ג’ון פטרוסלי 16 (8 רב’, 7 אס’), ספנסר וייס 12 (7 רב’), סטיב זאק 10 (10 רב’), דשון באטלר 6, עמית זיס 5, נועם לייש 3. כן שיחקו: בן אלטיט, בן אייזנהרט, פיליפ הרץ, אור קורנליוס.
 
תמונות: חן אזרן.
דרמה בהיכל: הפסד לחיפה בתום מותחן

דרמה בהיכל: הפסד לחיפה בתום מותחן

נוער: סוגרים את נובמבר

נוער: סוגרים את נובמבר

צפו: שיא קריירה לעדי כהן סבן

צפו: שיא קריירה לעדי כהן סבן