אלטשולר שחם

יוצאים לדרך: ליאור ליובין יעמוד על הקווים

06/06/2022  | חדשות

ההכנות לעונת 22/23 מעלים הילוך. ליאור ליובין, שאימן בשנים האחרונות את נס ציונה וגלבוע גליל - יעמוד על הקווים בהיכל הקונכיה בעונה הקרובה. ליובין: "שמח ונרגש להגיע. ב"ש - מועדון בעל ערכים, דרך וחזון". המנכ"ל תומר ירון: "בטוח שיחד נמשיך את דרכו המיוחדת של המועדון"

יוצאים לדרך! ליאור ליובין סיכם את תנאיו בקבוצה ויהיה המאמן השלישי של המועדון בליגת ווינר סל אחרי רמי הדר וכריסטופורוס ליבאדיוטיס.

"אני יותר משמח שליאור מצטרף אלינו", אמר המנכ"ל תומר ירון, "אני בטוח שיחד נשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו ושיחד נמשיך את דרכו המיוחדת של המועדון ששואף להמשיך ולהתפתח, להפתיע ולהתחזק". ליובין עצמו אמר: "אני מאוד שמח ונרגש להגיע להפועל באר שבע. המועדון הוא בעל ערכים, דרך וחזון והחיבור היה ממבט ראשון. אני מודה לכפיר ארזי, תומר ירון ודניאל רביץ על האמונה והבחירה".

אחרי קריירת משחק נהדרת, החל ליובין את הקריירה שלו על הקווים כעוזר מאמן בהפועל גלבוע/גליל. הוא עבד שנתיים תחת עודד קטש והיה שותף לזכייה באליפות ב-2010. לאחר מכן מונה למאמן ראשי, הוביל את הקבוצה לגמר 2011 ופעמיים נוספות לפלייאוף, כאשר במקביל זכתה גלבוע/גליל בשתי אליפויות הליגה הבלקנית. בהמשך עבד גם בהפועל חולון ובמכבי אשדוד ושימש כעוזר מאמן מכבי ת"א.

לפני שלוש שנים הוא חזר לקווים והחזיר את גלבוע/גליל לפיינל פור לראשונה מאז הקדנציה הקודמת שלו ב-2011. האדומים ניצחו בכל שבעת משחקיהם בבית התחתון, סיימו את העונה הרגילה במקום החמישי וחזרו מפיגור לניצחון 1:2 על הפועל חולון בסדרת רבע הגמר. הוא פתח בגן נר גם את העונה הבאה, בטרם עבר לפנאתינייקוס, שם שימש כעוזרו של עודד קטש והיה שותף לזכיית הקבוצה בדאבל היווני. בעונה החולפת הדריך ליובין את עירוני נס ציונה.

 

איפיאני חתם לשנתיים

איפיאני חתם לשנתיים

חואקין שוכמן מצטרף

חואקין שוכמן מצטרף

רבינס ישלים את הצוות המקצועי

רבינס ישלים את הצוות המקצועי