הפועל באר שבע “עתיד הנגב”

הדור הבא מתחיל כאן

בית הספר לכדורסל של הפועל הבאר שבע וחברת כיוונים חרט על דגלו את הIMG_9475-267x250חינוך לערכים, למצוינות, מקצוענות ורעות בין ילדים, נוער ומבוגרים. באמצעות לימוד ענף הכדורסל, מקבלים השחקנים כלים ממשיים לבטא את יכולותיהם הספורטיביות, החברתיות והחינוכיות.

בית הספר לכדורסל של הפועל באר שבע וחברת כיוונים הוא הגדול והמוביל באזור הדרום.

חוגי הכדורסל מהווה חוליה מקשרת בין הגיל הרך לגיל ההתבגרות. במסגרת אימוני בית הספר, רוכש הילד ערכים, מקבל את כל מטען הידע החל מלקשור את שרוכיו, דרך תנועה פשוטה במרחב ועד צעד וחצי אחורי …

בבית הספר לומדים שהקבוצה היא תא חברתי והשחקן היחיד הוא חלק ממנו, חלק ממשפחה, חלק ממועדון כדורסל מכובד . כמו בכל משפחה, השחקן לומד שמוטלת עליו אחריות לקידום הקבוצה מבחינה מקצועית וחברתית. הנהלת בית הספר תהיה קשובה לצרכי הילד ותעשה כל שביכולתה בכדי לקדמו מקצועית ברמה האישית במקביל לקידום הקבוצה כולה.

חוגי הכדורסל של הפועל באר שבע פועלים בפריסה רחבה ברחבי העיר. האימונים מתקיימים, בימים קבועים, פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים בכדי לאפשר נגישות מרבית ומענה לצרכיהן של מגוון האוכלוסיות בעיר. שחקני בית הספר יפגשו את שחקני הקבוצה הבוגרת של הפועל באר שבע/בני שמעון לפעילויות משותפות בנושאים שונים. הנהלת בית הספר לכדורסל מקיימת קשר הדוק עם בתי הספר תוך שילוב פעילותו החינוכית ספורטיבית עם מגוון הפעילויות המתקיימות בבתי הספר.

מטרות בית הספר לכדורסל :

הכרות והנאה ממשחק הכדורסל

פיתוח ושיפור הביטחון העצמי

טיפוח משמעת עצמית וכבוד הדדי

פיתוח ושיפור יכולת התמדה

שיפור קואורדינציה ויכולת ריכוז

לימוד ותרגול מקצועי של יסודות המשחק

הקניית ערכים כגון אחריות וקבלת האחר דרך המשחק

פיתוח מצוינות ומנהיגות (בדרך להיות קפטן…)

הפעלת תכנית מניעת אלימות במגרש ומחוצה לו

הכנה לקבוצות הייצוג התחרותיות של הפועל באר שבע

 

מוקדי בית הספר לכדורסל – באר שבע: בית הספר מקיף ז’, בית הספר בן גוריון, מתנ”ס רמות ספורטיב, תיכון טוביהו, מקיף ו’, אשכול פיס, תיכון רגר.

 

כל נרשם לבית הספר יזכה בערכת שחקן, הנחה ברכישת מנוי לקבוצת הבוגרים והזמנה לארבעה משחקי בית נבחרים. שחקני בית הספר יפגשו עם שחקני הקבוצה הבוגרת לפעילויות משותפות.

לפרטים והרשמה:

– עמית רשף, מנהל מקצועי: 052-8375813.

– גרגורי סטרוסטה, מנהל בית הספר: 054-6441058.