מאמן ראשי: רמי הדר

גיל: 51

את דרכו אל צמרת מאמני הכדורסל הישראלי החל הדר מלמטה, מהליגות הנמוכות. הוא אימן שנים ארוכות בליגה הלאומית – את בנימינה, אשדוד ובאר יעקב, שימש כעוזר מאמן במכבי חיפה, איתה זכה באליפות המדינה, והמשיך לשנתיים נוספות כמאמנה הראשי של הקבוצה, בסיומן העפילה לפלייאוף העליון.

את עונת 2016/17 פתח הדר בתפקיד עוזר המאמן במכבי תל-אביב, כשמאוחר יותר אף מונה למאמנה הראשי, תפקיד שבחר לסיים כעבור מספר שבועות. בהמשך העונה אימן גם את הפועל תל-אביב, ובעונה החולפת יצא למסע קצר באירופה, כשאימן את מונצ’יפל קראיובה מהליגה הראשונה ברומניה.

רמי-הדר

עוזר מאמן: דוד אלהרר

גיל: 38

אחרי שנים ארוכות בהן אימן בהצלחה בליגת הלאומית וקידם שחקנים צעירים רבים, הצטרף דוד לצוות המקצועי של המועדון בראשית העונה. הוא עבר בין השאר בעפולה, מגדל העמק והפועל חיפה, הוביל את תיכון ליאו-בק חיפה לליגת העל של בתי הספר, ואף עבר במחלקות הנוער הגדולות של הפועל חולון ועירוני ר”ג. אלהרר יפתח את עונתו הראשונה כעוזר מאמן בליגת העל.

דוד---עוזר

עוזר מאמן: אופיר ועקנין

גיל: 26

אופיר, תושב דימונה, התמחה בסקאוטינג ועריכת וידאו בשנים האחרונות ואף סייע לקבוצה לאורך עונת המשחקים האחרונה. תהיה זו עונתו השמינית כמאמן כדורסל, אחרי שבשנים האחרונות אימן בהצלחה במחלקת הנוער של מכבי דימונה. במקביל לתפקידו, ישמש אופיר גם כמאמן במחלקת הנוער של המועדון.

אופיר---עוזר

מאמן כושר: ג’ורג’ נסוביץ’

גיל: 33

עם ניסיון של 15 שנים בענף, תארים מתקדמים בחינוך גופני מאוניברסיטת בלגרד, ושגרת אימונים קשוחה, הצטרף אלינו ג’ורג’ בקיץ האחרון כמוביל תחום הכושר הגופני. הוא עבר במועדוני כדורסל וכדורגל, מעביר סדנאות באימון גופני (אחת מהן נערכה בב”ש לפני 6 עונות), ולאורך השנים ליווה ספורטאים בולטים כמו הכדורסלן איגור ראקוצ’ביץ’ והטניסאית נינה סטנוביץ’.

3