טמיר אריאלי - מספר 10

אזרחות: ישראל

גיל: 26

גובה: 1.90

עמדה: גארד

קריירה:
טמיר, בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה ושחקן הנבחרות הצעירות של ישראל, בחר בבאר שבע עוד בקיץ שעבר, ויפתח את עונתו השנייה במועדון. טמיר עבר בכל הנבחרות הצעירות של ישראל, ואף היה לקפטן ולאחד משחקניה הבולטים של נבחרת הנוער לפני קרוב לעשור. כבר בעונתו הראשונה בבוגרים – 07/08, רשם עלייה מהליגה הלאומית לליגת העל כשחקנה של מכבי חיפה. עונה לאחר מכן שיחק בשורות הפועל טבעות והוביל אותה לשלב חצי גמר הפלייאוף בליגה הלאומית.
בעונת 10/11 יצא אריאלי למסע בליגת העל שהחל במכבי ראשון לציון, כשבאמצע העונה עבר ללבוש את מדי הפועל חולון, איתה הגיע לרבע גמר הפלייאוף העליון תחת דני פרנקו. עונה לאחר מכן חזר לקדנציה שנייה בקבוצת הבוגרים של מכבי חיפה, הפעם בליגת העל, שם הפך להיות חלק מהרוטציה, ובעונת 12/13 הצטרף לשורות ברק נתניה בליגת העל, שם שיתף פעולה לראשונה עם יניב בורגר, כעוזרו של דני פרנקו. הקבוצה הגיעה לשלב רבע גמר הפלייאוף.
תחנתו החמישית של טמיר בליגת העל הייתה הפועל תל אביב, אותה אימן ארז אדלשטיין. עם האדומים הגיע אריאלי לשלב חצי גמר גביע המדינה ורבע גמר הפלייאוף. ובעונת 14/15 חזר לקדנציה שלישית במדי מכבי חיפה בליגת העל, שם הגיע עם הקבוצה לרבע גמר הפלייאוף וחצי גמר גביע המדינה והפך לשחקן רוטציה משמעותי של כ- 15 דקות בממוצע למשחק. בקיץ 2015 הצטרף לבאר שבע, וחזר ללאומית אחרי 6 עונות בליגה הראשונה.
מידע על שחקנים נוספים: