ג'ייסון ויליאמס - מספר 11
מידע כללי:

אזרחות: ארה"ב

גיל: 33

גובה: 1.98

עמדה: ס.פורוורד

קריירה:

ג'ייסון, בוגר הקולג' של טקסס, שם שיחק שלוש עונות מוצלחות וסיים את האחרונה עם 15.1 נקודות ו- 7.4 ריבאונדים בממוצע למשחק, הגיע לישראל כבר לפני 10 שנים, כשבקיץ 16 הצטרף לבני השרון ששיחקה בליגת העל, תחת המאמן אפי בירנבויים. אחרי שנתיים מוצלחות בשרון, במהלכן הוביל את הקבוצה פעמיים לפיינל פור ופעם אחת לגמר הגביע והיה לאחד הזרים היעילים בליגה עם 16.5 נקודות בממוצע למשחק, עבר עם בירנבויים למכבי תל-אביב, שם שיחק במשך חצי עונה ואף נטל חלק במספר משחקי יורוליג. את החצי השני של עונת 08/09 בילה בעירוני נהריה.

אחרי שלוש עונות בישראל, יצא ג'ייסון למסעו האירופאי שהחל בליגה השנייה באיטליה, שם שיחק במדי ויג'באנו ושימר את הסטטיסטיקה הנהדרת שלו (15.5 נקודות בממוצע למשחק). גם בעונת 10/11 המשיך בליגה האיטלקית השנייה, במדי אודינה, ואחרי שפתח את עונת 11/12 במדי אוסטוני, קיבל שוב הצעה מישראל וחזר לשחק בבני השרון, תחת עדי אזולאי.

בקיץ 2012 יצא ג'ייסון למסע נוסף, הפעם מעבר לאוקיינוס, שם עבר בין אסטודנאנטס מהליגה הראשונה בארגנטינה, ובעונה לאחר מכן בריינמן – מהליגה הראשונה בקנדה. בשתי העונות הללו המשיך ג'ייסון להציג יכולת גבוהה ולתרום באפסקטים רבים של המשחק. תחנתו האחרונה, לפני החזרה לישראל, הייתה במדי וישיי מהליגה השנייה בצרפת – שם תרם 14.8 נקודות בממוצע למשחק והוביל את הקבוצה לצמרת הטבלה, לפני שחזר בפעם השלישית לישראל, בקיץ האחרון.

מידע על שחקנים נוספים: