ראשון תחילה

13/09/2020

לוח המשחקים לעונת 2020/21 נקבע. יוצאים לדרך ב- 18/10 במשחק בית נגד מכבי ראשון לציון. כל הפרטים על מה שמצפה לנו ועל לוחות הזמנים לעונה שבפתח.

זו הייתה פגרה קצרה, אבל תסכימו איתנו שסך הכל - מאוד ממצה.

 

עונת 2020/21, השלישית שלנו בליגת העל, עומדת בפתח, והיום (ראשון) נערכה הגרלת לוח המשחקים לקראתה. בשונה משנים עברו - ליגת העל תכלול השנה 13 קבוצות וכפועל יוצא גם שיטת המשחקים השתנתה בהתאם - בשל העובדה כי מדובר במספר אי-זוגי של קבוצות, בכל שבוע אחת מקבוצות הליגה תזכה למנוחה. במקום מתכונת של שלושה סיבובים - כפי שהיה נהוג בליגה בשנים האחרונות, בעונת המשחקים הקרובה יתקיימו שני סיבובים מלאים (13 מחזורים בכל סיבוב) ובסיומן תחולק הליגה לבית עליון (מקומות 1-6) ובית תחתון (מקומות 7-13).

 

שלבי ההכרעה של העונה השתנו אף הם: בעוד ששלב רבע גמר הפלייאוף יתקיים כפי שנערך בשנים האחרונות (סדרות של הטוב מ- 5 בין 8 הראשונות) - משחקי הפיינל פור בוטלו, ובמקומם ייערכו סדרות פלייאוף של ״הטוב מ- 3״ בשלבי חצי הגמר והגמר. שתי האחרונות בטבלה בסיום העונה הסדירה ומשחקי הבית התחתון ירדו לליגה הלאומית.

 

עונת המשחקים תצא לדרך, בכפוף לאילוצי הקורונה כמובן, ב- 18.10 במשחק בית נגד מכבי ראשון לציון. במחזור השני נצא למשחק חוץ בגן נר נגד גלבוע / גליל ולאחר מכן נחזור למשחק בית נגד הפועל ירושלים. לוח המשחקים המלא כבר מעודכן באתר ומחכה לכם.

 

קצת לפני המחזור הראשון, עונת המשחקים תצא לדרך באופן רשמי ב- 23.9 עם משחק ביתי נגד הפועל חיפה במסגרת גביע ווינר.

 

כזכור, בשל מגבלות הקורונה, כל משחקי הכדורסל בארץ ייערכו, לפחות בשלבים אלו, ללא קהל. זה קשה לנו כמו שזה קשה גם לכם, אבל מבטיחים שנעשה את הכי טוב שאנחנו יכולים כדי שזו תהיה עונה שלא תרצו לשכוח לעולם.

 

גביע ווינר: הפועל חיפה מגיעה לקונכייה

גביע ווינר: הפועל חיפה מגיעה לקונכייה

הכנה: פותחים ענה עם ניצחון

הכנה: פותחים ענה עם ניצחון

גריפין יחליף את סאנדרס

גריפין יחליף את סאנדרס