הזר הרביעי: ג'יימס בנקס מצטרף

04/08/2020

הסנטר בן ה-22, שנבחר פעמיים ברציפות לחמישיית ההגנה של ה-ACC ושיחק בנבחרת הנוער של ארה"ב, חתם בקבוצה וילבש אדום בעונה הקרובה.

זר רביעי בסגל: ג'יימס בנקס. הסנטר בן ה-22, שמתנשא לגובה 2.07 מ', ישחק לראשונה באירופה והוא מצטרף במצבת הזרים של הקבוצה לאמיר בל וקיילב אגאדה שממשיכים מהעונה שעברה ולראקים סנדרס שחתם בחודש שעבר.

"אני שמח מאד שהצלחנו להחתים את ג׳יימס", אמר תומר ירון מנכ"ל המועדון, "הוא שחקן צעיר עם פוטנציאל גדול שיוסיף לנו נוכחות בצבע והתאמה לשיטת המשחק שלנו. אנחנו מאחלים לו בהצלחה".

בנקס נולד בג'ורג'יה והחל את קריירת המכללות שלו באוניברסיטת טקסס, בה שיחק שנתיים. בשנתיים האחרונות הוא שיחק באוניברסיטת ג'ורג'יה טק, בה נבחר פעמיים ברציפות לחמישיית ההגנה של ה-ACC. הוא היה שחקן חמישייה קבוע ובעונה החולפת רשם 9.5 נקודות, 7.6 ריבאונדים ו-2.5 חסימות בממוצע, כשהוא מדייק ב-53% מהשדה וב-63% מהקו.

בקיץ 2016, לאחר התיכון, הוא היה חבר בנבחרת הנוער של ארה"ב שזכתה באליפות האמריקות ורשם 2.3 נקודות, 4.5 ריבאונדים ו-1.8 חסימות בממוצע. בין היתר הוא שיתף בנבחרת פעולה עם טריי יאנג, מארקל פולץ, ג'ארט אלן ואחרים.

הפסד לחיפה על הבאזר

הפסד לחיפה על הבאזר

גביע ווינר: הפועל חיפה מגיעה לקונכייה

גביע ווינר: הפועל חיפה מגיעה לקונכייה

הכנה: פותחים ענה עם ניצחון

הכנה: פותחים ענה עם ניצחון