"על כל טעות חטפנו פאסט-ברייק"

29/06/2020

הכל היה כמעט טוב, אבל הדברים הקטנים החזירו את הפועל ת"א למשחק, ואלה גם היו מה שהביא לה את הניצחון. הסיכום, התגובות והוידאו מההפסד להפועל ת"א (צילום: לירן מולדובן)

ההפסד להפועל ת"א אמנם לקח אותנו רבע צעד אחורה במאבקי הכניסה לפלייאוף, אבל כשעל הלוח נותרו עוד חמישה משחקים, בקצת פחות משבועיים, ברור לכולם שזו רק ההתחלה. רבע שני נדיר (25:7) שכלל ריצה נדירה עוד יותר של 23-1 הפך פיגור בן 5 נקודות מהרבע הראשון ליתרון 13 עם הירידה למחצית. הפועל ת"א חזרה למשחק כבר בפתיחת המחצית השניה עם הגנה לוחצת והשוותה את התוצאה בדקות ספורות, ומשם התפתח מותחן גדול שהוכרע ממש בשניות האחרונות.

 

עדי כהן סבן (12 נק', 10 רב') וקיילב אגאדה (22 נק', 12 רב') הובילו את הקבוצה עם דאבל-דאבל כל אחד. משחק נהדר היה גם לבן אייזנהרט שסיים עם 10 נקודות ללא אף החטאה, ולאוון ברונסמה.

 

 
 
"בתחילת החצי השני איבדנו את המומנטום מול הלחץ של היריבה והם הצליחו לחזור", סיכם המאמן רמי הדר בסיום. "זאת הייתה קבוצה טובה מאוד בצד השני, על כל טעות שעשינו חטפנו פאסט-ברייק ונגמר לנו ההפרש בשניה. חסר לנו עומק וזה לא חדש, היו חסרות לנו גם כמה החלטות יותר טובות. באופן כללי חשוב לנו מאוד שרמת הביצוע תהיה יותר טובה, בעיקר בחסימות". 
 
"לא כל השחקנים שלנו היו היום בשיאם, ומאחר והסגל שלנו קצר - בערבים כאלה האפשרויות שלנו מצטמצמות. אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה אחרי המשחק שלמרות ההפסד אני מאוד מרוצה מהמאמץ. אין לנו זמן להתעסק בזה יותר מידי ולחשוב, יש עוד הרבה משחקים בדרך".
 
על השבועות האחרונים עם סגל הקבוצה המחודש, הוסיף: "אני מאוד אוהב את הקבוצה הזאת ברמת הגישה. יש לשחקנים שהבאנו לכאן רעב גדול, אינטיליגנציה טובה. אני בסך הכל נהנה, אבל נהנתי גם עם הקבוצה הקודמת שהייתה פה. באו לפה חבר'ה שמבחינתם מדובר בעליית רמה, מאוד חשוב להם להוכיח את עצמם ואנחנו רואים את זה".
 
בעניין סיכויי ההשתלבות בפלייאוף, הוסיף הדר: "מאוד קשה להגיד ולהעריך, אבל אני חושב שנצטרך עוד שלושה או אולי אפילו ארבעה נצחונות כדי להיות שם. פחות מזה בודאות לא יספיק לנו".
 
ביום חמישי הקרוב (18:00) תגיעה לקונכיה מכבי אשדוד במסגרת משחקי המחזור השלישי בבית התחתון. ניצחון, למעשה, יסגור כמעט סופית את סוגיית ההשארות בליגה וישאיר אותנו להיאבק בשבועיים שנותרו על מטרה אחת: לשחזר את ההישג מהעונה שעברה ולסיים את העונה בין 8 הגדולות.

 

 

 

הפסד בגלבוע

הפסד בגלבוע

הערב: מתארחים בגן נר

הערב: מתארחים בגן נר

צפו: קאמבק מצוין לפול דילייני לליגה

צפו: קאמבק מצוין לפול דילייני לליגה