אגאדה יחליף את פטרוסלי

19/05/2020

הסווינגמן קיילב אגאדה (26, 1.96 מ') חתם בשורות המועדון ויהיה הזר הרביעי של הקבוצה עד לסיום העונה. המנכ"ל תומר ירון: "כישרון גדול שנמצא בתהליך התפתחות ופריצה קדימה"

קיילב אגאדה הוא הזר הרביעי שלנו לפרק ב׳ של עונת המשחקים 2019.20. אגאדה חתם על חוזה עד סוף העונה עם אופציה לעונה נוספת. הסווינגמן (26, 1.96 מ') הקנדי-ניגרי יחליף את ג'ון פטרוסלי שהודיע במוצאי שבת כי לא יגיע מסיבות אישיות.

"אני מאחל לקיילב בהצלחה, הוא כשרון גדול שנמצא בתהליך התפתחות ופריצה קדימה ואני שמח מאוד שהוא כאן", אמר תומר ירון מנכ"ל הקבוצה, "בהזדמנות זו אני רוצה להודות לצוות שלנו, המנהל הספורטיבי דניאל רביץ וצוות האימון רמי הדר, דוד אלהרר ואופיר וקנין על עבודתה משותפת בהחתמת חמישה שחקנים חדשים בזמן כל כך קצר".

אגאדה נולד באונטריו ושיחק באוניברסיטת אוטווה, ממנה יצא בשנת 2017, עם ממוצעים של 15.8 נקודות, 6.2 ריבאונדים, 3.1 אסיסטים ו-2.7 חטיפות למשחק. הוא החל את הקריירה המקצוענית בפראט, קבוצת הבת של חובנטוד בדאלונה, וקלע 14.4 נקודות למשחק בליגת המשנה בספרד. בשנתיים האחרונות הוא שיחק במלייה, אף היא מהליגה השנייה, כאשר בין לבין חזר לתקופה קצרה בהמילטון הקנדית.

בשתי העונות האחרונות הוא נבחר לחמישיית העונה בליגה ואשתקד גם לשחקן ההגנה המצטיין. העונה הוא רשם 14.7 נקודות, 5.3 ריבאונדים ו-3.7 אסיסטים למשחק. ב-2015 הוא ייצג את נבחרת קנדה באוניברסיאדה, אך לאחר מכן עבר לייצג את נבחרת ניגריה ואף הופיע איתה במוקדמות גביע העולם.

"אין בכדורסל יום שקט"

"אין בכדורסל יום שקט"

"יש אתגר מאוד מעניין בסיטואציה הזו"

"יש אתגר מאוד מעניין בסיטואציה הזו"

חזרנו!

חזרנו!