יניב בורגר – מאמן ראשי

גיל: 38

יניב החל את קריירת האימון שלו כבר בגיל 16, כמאמן במחלקת הנוער של הפועל גבעתיים. בגיל 22 עבר למחלקת הנוער של עירוני רמת-גן ואימן את קבוצות הנערים והנוער, ששיחקו בליגה הלאומית. בהמשך אף שימש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ושיתף פעולה עם דני פרנקו בפרויקט הכדורסל של תיכון "בליך" ברמת גן וכעוזרו בנבחרת הנוער של ישראל.

yaniv

את קריירת הבוגרים שלו החל בעונת 08/09, כששימש כעוזרו של רובי בלינקו כמאמנה של עירוני רמת-גן, ששיחקה בליגת העל. יניב המשיך בתפקידו גם בעונה שלאחר מכן, כעוזרו של דני גוט, כשבאמצע העונה מונה למאמן ראשי, לראשונה בקריירה, כמחליפו של גוט. בקיץ 2010 עבר יניב לליגה הלאומית ואימן את הפועל לב השרון הצנועה, אותה הוביל לשלב רבע גמר הפלייאוף. הוא המשיך לעונה נוספת בלב השרון, ולאחר מכן, בקיץ 2012, חזר שוב לליגת העל – הפעם כעוזרו של דני פרנקו בברק נתניה, שסיימה במקום הרביעי בטבלה והודחה בשלב רבע גמר הפלייאוף על ידי הפועל ירושלים. בעונה שלאחר מכן חזר לשתף פעולה עם רובי בלינקו, כשהאחרון מונה למאמנה של ברק נתניה, ובאמצע העונה החליפו כמאמן ראשי. הקבוצה פספסה את מקומה בפלייאוף העליון במחזור הסיום של העונה הסדירה.

יניב היה אמור להמשיך כמאמנה הראשי של נתניה בליגת העל גם בעונה שלאחר מכן, אולם במועדון קיבלו החלטה לרדת לליגה הלאומית, ויניב בחר באופציות חלופיות. באמצע עונת 14/15 מונה צביקה שרף למאמנה של מכבי אשדוד ובחר ביניב להיות עוזרו. אחרי עונה במרכז הטבלה, הובילו השניים את אשדוד, בעונה האחרונה, להופעה היסטורית בגמר גביע המדינה – אותו הפסידה הקבוצה למכבי תל אביב.

זאק שניידר – עוזר מאמן

גיל: 29

זאק, שגדל בסינסינטי, אוהיו, הצטרף אלינו אחרי שעבר קריירה ארוכה ומרשימה בארץ. הוא החל את קריירת האימון שלו כעוזר מאמן באוניברסיטת אוהיו, שם למד את התואר הראשון שלו. בקיץ 2009 עלה לארץ והצטרף לצוות המקצועי של ברק נתניה בליגת העל. כבר בעונתו הראשונה בנתניה (09/10) כעוזרו של אריק אלפסי, סייע לקבוצה להפעיל לשלב חצי גמר הפיינל פור, שם הפסידה למכבי תל אביב. עונה לאחר מכן הגיע חגג עם הקבוצה ועם אלפסי העפלה היסטורית לשלב גמר גביע המדינה, ולעונה מוצלחת ביורוצ׳אלנג׳.

zak

אחרי שלוש שנים בנתניה, עבר זאק לעירוני רמת גן, שם שימש כעוזרו של עמי נאווי, בקבוצה שהעפילה פעמיים לשלב חצי גמר הפלייאוף בליגה הלאומית. בעונת 14/15 עבר יחד עם נאווי לתחנתו השלישית בארץ, מכבי הוד השרון, ואחרי 3 עונות בליגה השנייה חזר בקיץ שעבר לליגת העל ושב לשתף פעולה עם אריק אלפסי, הפעם בעירוני נהריה.

יותם אטיאס – מאמן כושר

גיל: 24

יותם, כדורסלן לשעבר, בוגר מחלקת הנוער של הפועל גבעתיים, שיחק במשך שלוש עונות בליגה הארצית במדי עירוני באר שבע והפועל באר טוביה. בשנים האחרונות עבר לשחק בליגת הנמוכות והקים במקביל מכון כושר מצליח. על אף גילו הצעיר, יותם מביא איתו שנים רבות של ניסיון והצלחות.

yotam

קרן הר-נוף ירון – מאמנת פילאטיס

גיל: 41

קרן, בוגרת קמפוס שיאים ומכון וינגייט, בעלת ניסיון של כ- 20 שנה בתחומי האימון הגופני לסוגיו, עם דגש על פילאטיס לקבוצות ספורט. תפתח את עונתה השנייה כמאמנת הפילאטיס של הקבוצה.

keren pilatis