יניב בורגר – מאמן ראשי

גיל: 38

יניב החל את קריירת האימון שלו כבר בגיל 16, כמאמן במחלקת הנוער של הפועל גבעתיים. בגיל 22 עבר למחלקת הנוער של עירוני רמת-גן ואימן את קבוצות הנערים והנוער, ששיחקו בליגה הלאומית. בהמשך אף שימש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ושיתף פעולה עם דני פרנקו בפרויקט הכדורסל של תיכון "בליך" ברמת גן וכעוזרו בנבחרת הנוער של ישראל.

yaniv

את קריירת הבוגרים שלו החל בעונת 08/09, כששימש כעוזרו של רובי בלינקו כמאמנה של עירוני רמת-גן, ששיחקה בליגת העל. יניב המשיך בתפקידו גם בעונה שלאחר מכן, כעוזרו של דני גוט, כשבאמצע העונה מונה למאמן ראשי, לראשונה בקריירה, כמחליפו של גוט. בקיץ 2010 עבר יניב לליגה הלאומית ואימן את הפועל לב השרון הצנועה, אותה הוביל לשלב רבע גמר הפלייאוף. הוא המשיך לעונה נוספת בלב השרון, ולאחר מכן, בקיץ 2012, חזר שוב לליגת העל – הפעם כעוזרו של דני פרנקו בברק נתניה, שסיימה במקום הרביעי בטבלה והודחה בשלב רבע גמר הפלייאוף על ידי הפועל ירושלים. בעונה שלאחר מכן חזר לשתף פעולה עם רובי בלינקו, כשהאחרון מונה למאמנה של ברק נתניה, ובאמצע העונה החליפו כמאמן ראשי. הקבוצה פספסה את מקומה בפלייאוף העליון במחזור הסיום של העונה הסדירה.

יניב היה אמור להמשיך כמאמנה הראשי של נתניה בליגת העל גם בעונה שלאחר מכן, אולם במועדון קיבלו החלטה לרדת לליגה הלאומית, ויניב בחר באופציות חלופיות. באמצע עונת 14/15 מונה צביקה שרף למאמנה של מכבי אשדוד ובחר ביניב להיות עוזרו. אחרי עונה במרכז הטבלה, הובילו השניים את אשדוד, בעונה האחרונה, להופעה היסטורית בגמר גביע המדינה – אותו הפסידה הקבוצה למכבי תל אביב.

מויה טאצ'י – עוזר מאמן

גיל: 37

מויה, בן זוגה של כדורסלנית נבחרת ישראל לשעבר קטיה אברמזון, נולד במקדוניה, והצטרף אלינו בקיץ האחרון אחרי קריירה ענפה כשחקן וכמאמן. הוא החל את דרכו כשחקן בארץ מולדתו, ולאחר מכן נדד באירופה בין הונגריה, קוסובו, טורקיה, פולין ואפילו ישראל, כששיחק במשך מספר משחקים במדי בית"ר בנימינה בליגה הלאומית. כמו כן, היה חבר בסגל הנבחרת הלאומית של מקדוניה, במדיה נטל חלק ב- 3 אליפויות אירופה לנבחרות.

מויה

את דרכו כמאמן, החל מויה בעונת 2011/12 במחלקת הנוער של מועדון שקופי במקדוניה, שם הובילו את קבוצותיו לארבע אליפויות ולארבע הופעות שונות בפיינל-פור. בעונות 2012/13 ו- 2103/14 נבחר מויה למאמן השנה בליגה לנוער במקדוניה, ובעונת 2015/16 חזר שוב לישראל ואימן את קבוצות הנוער והנערים של הפועל חולון.

בקיץ האחרון שימש מויה כעוזר המאמן של בראד גרינברג בנבחרת קוסובו.

זאב שיף – מאמן כושר

גיל: 34

זאב, מאמן הכושר של הנבחרת האולימפית של ישראל, הצטרף לצוות האימון שלנו בקיץ האחרון. במקביל לתפקידו במועדון, הוא משמש גם כמאמן הכושר בקבוצות הגברים והנשים של מועדון הכדורסל מכבי אשדוד. זאב הוא בעל הסמכה למאמן כושר / יכולות גופניות למשחקי כדור מטעם מכון וינגייט. לאורך השנים עבר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל, והחל בתואר שני בתחום. בראשית דרכו עבר בין השאר כמאמן כושר גם במחלקות הנוער של מכבי גדרה, אליצור רמלה ואליצור יבנה.

זאב-שיף

קרן הר-נוף ירון – מאמנת פילאטיס

גיל: 41

קרן, בוגרת קמפוס שיאים ומכון וינגייט, בעלת ניסיון של כ- 20 שנה בתחומי האימון הגופני לסוגיו, עם דגש על פילאטיס לקבוצות ספורט. זוהי עונתה השלישית כמאמנת הפילאטיס של הקבוצה.

keren pilatis